Ürün kategorisi
Bize ulaşın

Uzun yıllar boyunca seramik frit üzerinde çalışıyoruz ve biz senin kalitesini artırmak için bu alanda zengin deneyim sahibi. Ürünlerimizde ilgileniyorsanız, bize senin iste (yaklaşık sıcaklık, döngü süresi ateş ve sır etkisi) hiç tereddüt etmeden. Ücretsiz örnek testiniz için sunacak. Ayrıca mühendisler yurtdışında hizmet müşteriler içindir.

İçtenlikle Ajan dünya çapında bizimle işbirliği yapmaya davet ediyoruz!


Zibo Jinming sır Co, ltd

Add:Boshan seramik sanayi bölgesi, Zibo city, Shandong Eyaleti, Çin-255200


Contact:Mr.Eric.Ren

MP: + 86-15275979506

Tel: + 86-533-4686155

Faks: + 86-533-4686169

Viber/App nedir: + 86-15275979506

SKype:ericjinming

www.jinmingglaze.com

E-posta:eric@jinmingglaze.com

Servis hattı
+86-533-4686155

Haberler

Ana sayfa > Haberlerİçerik

Geleneksel kalın seramik Frit sıcaklık teknoloji erime başladı

Zibo Jinming sır Co, Ltd | Updated: Mar 24, 2016

Şimdi, Mikrokristalin market, Homojenizasyon, düşük fiyat rekabeti ele geçirmek için seramik kurumsal giderek artan sayıda. Aradığınız seramik şirketler parçası ayrıştırılan geliştirme, ince veya kalın seramik seramik, yazma geliştirmek için bir plan geliştirdi ve enerji maliyetini, daha çevre dostu umuduyla üretim sürecindeki bir atılım arayan gelişimi Mikrokristalin, öncülük etmiştir. Bir kez ama onun hammadde maliyet, teknik kontrol, nedeniyle Yakılan hala zorluklar vardır, bu nedenle kristalize ürünleri hala esas olarak iki kez. Guangdong Pearl, inşaat malzemeleri Pazarlama Direktörü Dunhuang xiaoyong du, hayır iki kere yanma teknolojisi sayesinde dedi olgunlaşır, ürün kalitesi ve tüketici, sorumlu sağlamak için ve Pearl ile iki kez sapladı. Bu arada, teknik ekip yanma, üretilen tam istikrar mücadele olduğunu ve o zaman-e doğru çarşı.

İki kez hem şeffaflık ve giyim de yanan bir daha, ve sonra bir yanık teknoloji olgun ve Adobe ve frit daha iyi bir renk ve ürün kalitesini sağlar daha da yükselttiniz. İkincil yanık yanık gelişimini kristalize değişiklik frit teknolojisi yükseltme en kritik öneme sahiptir. Yanmış seramik frit geliştirilmiş frit kırdı önceki geleneksel teknolojisi sıcaklığı erime başlar, Mikrokristalin cam frit kristalizasyon, belirli bir sıcaklık koşulları, özel bir formül kullanarak neredeyse geleneksel kişilik ateş ile karşılaştırılabilir bitmiş. Yanan tam avantajları nedeniyle belirgin ve yangın araştırma ve Geliştirme ekibine katılmak için seramik işletmelerin daha fazla. Eksik istatistiklere göre 2012, ikinci yarısında geliştirilen ülke yanmış seramik frit kurumsal 10 geçmez ama 2013 15 civarında ulaşmıştır. Belgili tanımlık endüstri, genişleme ve olgunluk Mikrokristalin, birlikte göre 2014 konsantre bir salgın olacaktır. Foshan yerel, şu anda seramik frit üretim şirketleri Tay sırlı, Cheng Xiang teknoloji, 10 yakınındaki Hing Kai sır kadar uzağa meşgul.