Ürün kategorisi
Bize ulaşın

Uzun yıllar boyunca seramik frit üzerinde çalışıyoruz ve biz senin kalitesini artırmak için bu alanda zengin deneyim sahibi. Ürünlerimizde ilgileniyorsanız, bize senin iste (yaklaşık sıcaklık, döngü süresi ateş ve sır etkisi) hiç tereddüt etmeden. Ücretsiz örnek testiniz için sunacak. Ayrıca mühendisler yurtdışında hizmet müşteriler içindir.

İçtenlikle Ajan dünya çapında bizimle işbirliği yapmaya davet ediyoruz!


Zibo Jinming sır Co, ltd

Add:Boshan seramik sanayi bölgesi, Zibo city, Shandong Eyaleti, Çin-255200


Contact:Mr.Eric.Ren

MP: + 86-15275979506

Tel: + 86-533-4686155

Faks: + 86-533-4686169

Viber/App nedir: + 86-15275979506

SKype:ericjinming

www.jinmingglaze.com

E-posta:eric@jinmingglaze.com

Servis hattı
+86-533-4686155

Haberler

Ana sayfa > Haberlerİçerik

Denizaşırı ülkelerden gelen stratejik ortaklık için arıyorsunuz

Zibo Jinming sır Co, Ltd | Updated: Jun 22, 2016

JINMING sır zibo City, Çin özel araştırma ve geliştirme gelişmiş seramik frit seramik frit üreticisidir ve meyve dünya çapındaki ortakları ile paylaşmak istiyorum.

Biz sadece kalite seramik frit tedarik ancak Ayrıca stratejik ortaklık için denizaşırı ülkelerden gelen arıyor. Yılların deneyimi büyük üretim ve yönetim ile bu alandaki ürünlerin Yurtdışı ortaklarımız güncelleştirilmiş sağlamak taahhüt yeterli tecrübesi yok etmemizi sağlar. Yerel kaynak, pazar potansiyeli ve mali durumu, tabanlı test laboratuvarı ve küçük veya büyük ölçekli ürünlerin bitirmek için ortaklarımıza yardımcı olur. Ortağımız bağlılığımız da Güncellenme Zamanı frit, üretim planlama, teknik danışmanlık oluşur, işleç'ın eğitim, piyasa analizi vs.

Garanti istiyorum yurtdışı ortağımız başarıyla test laboratuvarı bitirmek ve satıra kısa sürede üretmek ve tatmin edici karla hızla ilerlemek olmasıdır. Kazan-kazan Vizyonumuz bize daha fazla iş ortakları uzun vadede getirecek bekliyoruz.

Hoşgeldiniz ile iletişim!