Ürün kategorisi
Bize ulaşın

Uzun yıllar boyunca seramik frit üzerinde çalışıyoruz ve biz senin kalitesini artırmak için bu alanda zengin deneyim sahibi. Ürünlerimizde ilgileniyorsanız, bize senin iste (yaklaşık sıcaklık, döngü süresi ateş ve sır etkisi) hiç tereddüt etmeden. Ücretsiz örnek testiniz için sunacak. Ayrıca mühendisler yurtdışında hizmet müşteriler içindir.

İçtenlikle Ajan dünya çapında bizimle işbirliği yapmaya davet ediyoruz!


Zibo Jinming sır Co, ltd

Add:Boshan seramik sanayi bölgesi, Zibo city, Shandong Eyaleti, Çin-255200


Contact:Mr.Eric.Ren

MP: + 86-15275979506

Tel: + 86-533-4686155

Faks: + 86-533-4686169

Viber/App nedir: + 86-15275979506

SKype:ericjinming

www.jinmingglaze.com

E-posta:eric@jinmingglaze.com

Servis hattı
+86-533-4686155

Haberler

Ana sayfa > Haberlerİçerik

Genel Müdür konuşma ile Bangladeş müşteri toplantısı

Zibo Jinming sır Co, Ltd | Updated: Jul 08, 2016

Zibo jinming sır Co, ltd, adım adım ve iyi niyet ve en kaliteli olursa olsun, ne zaman içinde belgili tanımlık gelecek ya da geçmişte fikrine odaklanan geliştirmek olmuştur.


Kalitesi onların yaşam ve yenilik olduğunu başarılı bir kurumsal tarih boyunca bir sonuç yapabiliriz ki onların ruh ve sonunda canlı Pazar tarafından kurumsal değeri yansıtan. DTÖ ve birleştirmek bir kemer bir yol strateji içine Çin birleştirmek ile o oluyor. Uluslararası markrt rekabetin sizinle birlikte yüz istiyoruz.


Zibo jinming sır, rehberlik, teknolojik yenilik dikkate şiddetli pazarında sürekli geliştirme için güvenerek hayat olarak kalite olarak piyasada alarak Pazar araştırma eğilimi, kesinlikle kontrol teknolojik yükseltme projeleri genel başarısı sağlamak ve hatta ürün kalitesini artırmak için sermaye yatırım kalite.


Orada güzel çevre ve iyi üretim koşulları ve teknoloji koşulları var.

Biz içtenlikle ile uzun bir ilişki kurmak istiyorum. Teşekkürler.