Ürün kategorisi
Bize ulaşın

Uzun yıllar boyunca seramik frit üzerinde çalışıyoruz ve biz senin kalitesini artırmak için bu alanda zengin deneyim sahibi. Ürünlerimizde ilgileniyorsanız, bize senin iste (yaklaşık sıcaklık, döngü süresi ateş ve sır etkisi) hiç tereddüt etmeden. Ücretsiz örnek testiniz için sunacak. Ayrıca mühendisler yurtdışında hizmet müşteriler içindir.

İçtenlikle Ajan dünya çapında bizimle işbirliği yapmaya davet ediyoruz!


Zibo Jinming sır Co, ltd

Add:Boshan seramik sanayi bölgesi, Zibo city, Shandong Eyaleti, Çin-255200


Contact:Mr.Eric.Ren

MP: + 86-15275979506

Tel: + 86-533-4686155

Faks: + 86-533-4686169

Viber/App nedir: + 86-15275979506

SKype:ericjinming

www.jinmingglaze.com

E-posta:eric@jinmingglaze.com

Servis hattı
+86-533-4686155

Haberler

Ana sayfa > Haberlerİçerik

Boweijing ve kalın ürünleri-seramik yapıları

Zibo Jinming sır Co, Ltd | Updated: Mar 24, 2016

Boweijing-seramik ile kalın rekabetin kristalize ve ürünleri türetilmiş. Boweijing yaygın olarak kullanılan ev dekorasyon, ana rakipleri geleneksel mikro-Crystal, taş ve fayans, boweijing taş, cilalı biraz daha aşağı, termal direnci, çatlak direnci dayanıklı geleneksel mikro-kristal taş'a çok daha üstün. İnce tabakalar cam-seramik ama o taş değil, aynı zamanda çözer daha yüksek sırlı dalga olayları cilalı kristalize boweijing pürüzsüzlük geleneksel biraz daha düşük. Boweijing ve bir çok önemli fark mal kristalize. İnce seramik kaplama malzemeleri üreticileri nispeten sıkı denetim bu noktanın, 1 kare ince seramik frit boyutu sıradan Mikrokristalin, 1,5 kg azaltır, üretim maliyetini söylenebilir olarak parlak sırlı ve ortak arasında kristalize. Kristalize içinde konumlandırma ve fiyat arasında parlak sırlı Boweijing bütün taştan daha biraz daha yüksek. İnce Mikrokristalin daha yüksek maliyet, daha fazla tüketici kabul, izin vermek için Seramik Karo Pazar Geliştirme biri olma olasılığı vardır. Öte yandan, bazı tüketici tercihleri kristalize, sadece cam-seramik katman kalınlığı seyir geleneksel kavramı ile onlar çok ince kesinlikle sorunu çözmek için ince Mikrokristalin promosyon ihtiyaçlarını kesme köşelerinde bulacaksınız.

Kalın seramik boweijing Pazar konumdan farklı, rakiplerinden yüksek son fayans, odak ve Doğu Çin, çoğunlukla yüksek-son istemcilerinde amaçlayan daha gelişmiş kıyı alanlarında yüksek kaliteli tüketici, bireyselleştirilmiş ihtiyaçlarını karşılamak esas olarak promosyon nerede nispeten büyük oteller, kulüpleri, alışveriş merkezleri ve yüksek kalitede diğer kamusal akış da büyük avantajlar var ürünlerdir.