Ürün kategorisi
Bize ulaşın

Uzun yıllar boyunca seramik frit üzerinde çalışıyoruz ve biz senin kalitesini artırmak için bu alanda zengin deneyim sahibi. Ürünlerimizde ilgileniyorsanız, bize senin iste (yaklaşık sıcaklık, döngü süresi ateş ve sır etkisi) hiç tereddüt etmeden. Ücretsiz örnek testiniz için sunacak. Ayrıca mühendisler yurtdışında hizmet müşteriler içindir.

İçtenlikle Ajan dünya çapında bizimle işbirliği yapmaya davet ediyoruz!


Zibo Jinming sır Co, ltd

Add:Boshan seramik sanayi bölgesi, Zibo city, Shandong Eyaleti, Çin-255200


Contact:Mr.Eric.Ren

MP: + 86-15275979506

Tel: + 86-533-4686155

Faks: + 86-533-4686169

Viber/App nedir: + 86-15275979506

SKype:ericjinming

www.jinmingglaze.com

E-posta:eric@jinmingglaze.com

Servis hattı
+86-533-4686155

Haberler

Ana sayfa > Haberlerİçerik

Bo Tao Kiln Frit Fırın teknolojisinde yeni zirvelere teknolojik gelişmeler

Zibo Jinming sır Co, Ltd | Updated: Mar 24, 2016

Seramik frit fırın taosu Bo binadan tasarım İnşaat Mükemmellik için fırın. Malzeme seçimi üzerinde bilim makul bir karışımı seçmek, frit fırınlar genel hizmet ömrü üç yıl ve maliyeti çok yüksek değil. Eğer ürün hayattan yaklaşık maliyeti hesaplamak için tüm kullanım ömrü bir yıl fırın daha düşük maliyeti.

Bu Bo Tao fırın tasarımı ve Guangdong eyaletinde bir fabrika inşaatı için erimiş yüzölçümü 12 metrekare seramik frit fırın, üç yıl sonra bu yılın ilk yarısında bakım, onun başarısızlık nedenlerini bu fırın regenerator tıkanıklık olduğu anlaşılmaktadır. Eğer "engellenmiş değil ve fırın fazla altı ay için de kullanılabilir." Nehirler dedi, o zaman sadece regenerator denetleyicisi, alt ve erime duvar tuğla, diğerleri regenerator duvar gibi yerine tamir göğüs duvarı ve kapak erime havuzunun parçası kaldırılmaz,"hala göğüs duvarında beklenen hayat iki yıldan fazla kapak kullanmaya devam ve. "Seramik frit fırın gibi mevcut küçük sanayi elde etmek için hayat, bu büyük ekonomik faydalar üreticileri ve önemli bir maliyet tasarrufu getirdi anlaşılmaktadır.