Ürün kategorisi
Bize ulaşın

Uzun yıllar boyunca seramik frit üzerinde çalışıyoruz ve biz senin kalitesini artırmak için bu alanda zengin deneyim sahibi. Ürünlerimizde ilgileniyorsanız, bize senin iste (yaklaşık sıcaklık, döngü süresi ateş ve sır etkisi) hiç tereddüt etmeden. Ücretsiz örnek testiniz için sunacak. Ayrıca mühendisler yurtdışında hizmet müşteriler içindir.

İçtenlikle Ajan dünya çapında bizimle işbirliği yapmaya davet ediyoruz!


Zibo Jinming sır Co, ltd

Add:Boshan seramik sanayi bölgesi, Zibo city, Shandong Eyaleti, Çin-255200


Contact:Mr.Eric.Ren

MP: + 86-15275979506

Tel: + 86-533-4686155

Faks: + 86-533-4686169

Viber/App nedir: + 86-15275979506

SKype:ericjinming

www.jinmingglaze.com

E-posta:eric@jinmingglaze.com

Servis hattı
+86-533-4686155

Sergi

Ana sayfa > Sergiİçerik

"Taş" fayans nedir

Zibo Jinming sır Co, Ltd | Updated: Mar 24, 2016

İnce bir sır, deformasyon var. Kalebodur türleri şunlardır: cilalı çini, listello kiremit, tuğla 3 serisi antika. Kristal tuğla olduğunu birkaç atma, yarı atılmış tuğla tuğla. Cilalı Cilalı Çini sırlı listello ve yarım shot 2. Taş antik tuğla, geniş bölünmüş içine yarım camlı antik tuğla, antik tuğla, cilalı taş yüzey sırlı antik tuğla, arkasında böyle bir yelpazede sırlanmamış ve yarım arkasında antik tuğla ve sırsız atılmış antik tuğla var. Sır Tayvan için çeşitli: kristal saydam veya yarı saydam cam, yüksek sertlik, aşınmaya dayanıklı cam, sırlı metal kategori.

İkincisi, düzgünlüğü. Çeşitli malzeme ve ateş teknolojisi sırlı parametresinde nedeniyle fayans orada yüzey düzgünlüğü olan bir büyük fark, 0,5 mm düzgün Aralık ~ 2 mm. Ne kadar parlak sır çeşitli çini, ama orada da benzerlikler: birkaç tam satır atma tuğla dışında cilalı yüzey düzlük gereksinimleri, diğerleri tüm yüzey atmak ama Adobe orijinal makro profil tutmak gerekmez veya tüm cilalı yüzey parlatma etkisi düzgün, farklılıklar.

Üçüncü, parlak. Kristal tuğla atma ve bel-line tuğla için 70 derecenin üzerinde biraz daha--dan 90 derece bile istenen parlak, yüksek gereksinimleri vardır. Parlak gereksinimleri genellikle 70'in altına, yüksek değil Matt sormak tuğla archaize.

Sır tabakası kalınlığı ve sertliği dörttür. Antika tuğla kalınlığı 0,3 mm arasında sır tabakasının ~ 0.8 mm ve cilalı kristal çini ve sır katmanları genellikle 0,6 mm arasında bel hattı tuğla daha kalın ~ 1,3 mm ve 1.5 mm yüzde. Kalın, esas olarak böylece cilalı yüzey does değil göstermek için kiremit, telafi etmek için kalınlaşmış sır katmanları deformasyon tüm tuğla katmanları sır var. Sır sertlik ek olarak 5 ~ 7 Aralık.