Ürün kategorisi
Bize ulaşın

Uzun yıllar boyunca seramik frit üzerinde çalışıyoruz ve biz senin kalitesini artırmak için bu alanda zengin deneyim sahibi. Ürünlerimizde ilgileniyorsanız, bize senin iste (yaklaşık sıcaklık, döngü süresi ateş ve sır etkisi) hiç tereddüt etmeden. Ücretsiz örnek testiniz için sunacak. Ayrıca mühendisler yurtdışında hizmet müşteriler içindir.

İçtenlikle Ajan dünya çapında bizimle işbirliği yapmaya davet ediyoruz!


Zibo Jinming sır Co, ltd

Add:Boshan seramik sanayi bölgesi, Zibo city, Shandong Eyaleti, Çin-255200


Contact:Mr.Eric.Ren

MP: + 86-15275979506

Tel: + 86-533-4686155

Faks: + 86-533-4686169

Viber/App nedir: + 86-15275979506

SKype:ericjinming

www.jinmingglaze.com

E-posta:eric@jinmingglaze.com

Servis hattı
+86-533-4686155

Sergi

Ana sayfa > Sergiİçerik

Düşük sıcaklık şeffaf Frit

Zibo Jinming sır Co, Ltd | Updated: May 17, 2016


Zibo Jinming sır Co, ltd geliştirme, üretim ve frits satış konusunda uzmanlaşmış. Biz yıl boyunca sır sanayi ve kiremit sektöründe deneyimli olan en iyi uzmanları, geliştirme, tasarlama ve böylece ürün katma değer istemcileri için artırma tutmak için ürünler, iyileştirilmesi Hizmetlerimiz dahil.


Bizim frits şimdi yurt içinde inşaat büyük ve orta ölçekli işletmeler ve ev seramik şirketler arasında popüler olan ve çini dünya çapında Güneydoğu Asya, Ortadoğu, Amerika ve Afrika vb gibi dışa aktarılmış. Frits içerir: iç cephe tam Lehçe frit, iç yüksek, orta ve düşük sıcaklık titanyum dioksit frit, yüksek kaliteli iç duvar zirkonyum beyaz frit ve zirkonyum beyaz yazdırma sır toz, yüksek kaliteli iç duvar sütlü beyaz frit ve mürekkep püskürtmeli frit, matt sır ve matt frit, geçirimsiz zemin sır, yüksek-, orta - ve düşük sıcaklık geçirimsiz frit, zemin döşeme tam Lehçe frit, zemin döşeme Mikrokristalin frit, zemin döşeme kristal frit , zemin döşeme matt frit, zemin döşeme matt sır vb.