Ürün kategorisi
Bize ulaşın

Uzun yıllar boyunca seramik frit üzerinde çalışıyoruz ve biz senin kalitesini artırmak için bu alanda zengin deneyim sahibi. Ürünlerimizde ilgileniyorsanız, bize senin iste (yaklaşık sıcaklık, döngü süresi ateş ve sır etkisi) hiç tereddüt etmeden. Ücretsiz örnek testiniz için sunacak. Ayrıca mühendisler yurtdışında hizmet müşteriler içindir.

İçtenlikle Ajan dünya çapında bizimle işbirliği yapmaya davet ediyoruz!


Zibo Jinming sır Co, ltd

Add:Boshan seramik sanayi bölgesi, Zibo city, Shandong Eyaleti, Çin-255200


Contact:Mr.Eric.Ren

MP: + 86-15275979506

Tel: + 86-533-4686155

Faks: + 86-533-4686169

Viber/App nedir: + 86-15275979506

SKype:ericjinming

www.jinmingglaze.com

E-posta:eric@jinmingglaze.com

Servis hattı
+86-533-4686155

Sergi

Ana sayfa > Sergiİçerik

Sırlı seramik levhalar klinker kalite tartışma

Zibo Jinming sır Co, Ltd | Updated: Mar 24, 2016

Amaç yapar eritebilir blok üretim ⑴ çözünmüş Yu su hammadde yapılmış değil çözünmüş gerekir eritebilir engellemek, çözünmüş Yu su hammadde ve değil çözünmüş su Hou erime yüksek sıcaklığı ile karışık hammadde biçimi değil Yu Yu su cam eritme blok; çözünmüş hammadde yatırım yapan kristal su ve karbonat tuzu, tam oksidasyon ayrışma azaltılmış sır yanık Shi ayrışma reaksiyonu; yapar toksik hammadde nontoxic ya da toksisite olan mikro-formunun, operasyon personeli vücut sağlığının güvence altına almak için. Boraks, Borik asit, Sodyum karbonat, potasyum nitrat, kullanmak için düşük erime sır gibi kırmızı kurşun, frit uygulamak için bu nedenle yapılmalıdır.

⑵ frit fırın türü frit fırın dört aşağıdaki tür özetlenebilir: frit--(yani bir pota ocağı) toplu iş tipi fırın, fırın bu tür ortadan--sürekli frit fırın (ile konik potalar alt kısmındaki delikler dışarı). Bu fırın fabrika uygulama, bu fırın ön Isıtma, oksidasyon ayrışma ve erime, sonra üst beslenme için birleştirmek birlikte aşağıdan delik için havuza. --Rotary Ergitme Fırınları, bir toplu iş tipi fırınlar aslında. Toz eklendi, döner fırın ve ısıtmalı toz iyi bir karışım içinde eritin sonra havuzu ve çok üretim ekleyin;--havuzu-frit fırın aralıklı besleme veya sürekli besleme iyi frit sürekli çıkış eritmek şarj, alev hareket düz alev ve her ikisi de karşılık, verdim. Dört tür frit fırın, fırın ve esas olarak fabrika üretim ölçekte, yakıt, frit fırın uygulamaları hangi tür olursa olsun, frit en önemlilerini üretilen kalite gereksinimleri doğrultusunda türüne bağlı olarak değişir.


Bir çift: Frit üretim ve proses kontrol

Sonraki: Ücretsiz