Ürün kategorisi
Bize ulaşın

Uzun yıllar boyunca seramik frit üzerinde çalışıyoruz ve biz senin kalitesini artırmak için bu alanda zengin deneyim sahibi. Ürünlerimizde ilgileniyorsanız, bize senin iste (yaklaşık sıcaklık, döngü süresi ateş ve sır etkisi) hiç tereddüt etmeden. Ücretsiz örnek testiniz için sunacak. Ayrıca mühendisler yurtdışında hizmet müşteriler içindir.

İçtenlikle Ajan dünya çapında bizimle işbirliği yapmaya davet ediyoruz!


Zibo Jinming sır Co, ltd

Add:Boshan seramik sanayi bölgesi, Zibo city, Shandong Eyaleti, Çin-255200


Contact:Mr.Eric.Ren

MP: + 86-15275979506

Tel: + 86-533-4686155

Faks: + 86-533-4686169

Viber/App nedir: + 86-15275979506

SKype:ericjinming

www.jinmingglaze.com

E-posta:eric@jinmingglaze.com

Servis hattı
+86-533-4686155

Sergi

Ana sayfa > Sergiİçerik

Klinker kalite kontrol üzerinde tartışma

Zibo Jinming sır Co, Ltd | Updated: Mar 24, 2016

Test etmek için en hızlı, verimli yolu üzerinde döşeme örnekleri giy fritted sır frit yapıldığını, silindir, reçete deneylerde sistem yazdıktan sonra yazma örnekleri sır, parlak, donuk, mat veya ipek etkileri saydamlığını kontrol edin.

Onların çalışma modu, 100 g frit, fritted sır yaptıktan sonra almaktır (hassas, yoğunluğu gibi teknik parametreleri, viskozite sır sır işlemek) döşeme örnekleri üzerinde cam, yoğunluk ve kalite sır aynı öncül altında kalan yapılmış şerit test. İçinde sinterleme ateş ateş Kalebodur, aynı sistemi kontrol taşıdı altında çalışacağız.

Frit sır mülkiyeti: sır frit durum hammadde sır yatırım parçası tarafından tanıtıldı. Ne zaman bazı suda çözünen maddeler potasyum nitrat, boraks vb, onların oranları almak gerekir ve kuvars veya diğer silikat malzemeleri altında belirli zımni anlayış ve frit yapılan karışımı, su çözünür malzemeleri imalatı konusunda hazne gibi gerekirse, sır, hazırlamak suda erimiş sırlı. Üstünde-e doğru önceden erime Frits boya gibi ince zemin parlak yapılan sır karışık sır daha fazla Kile bir istikrarlı süspansiyon ve yapışma vücuda sahip pigment dağılımıdır.