Ürün kategorisi
Bize ulaşın

Uzun yıllar boyunca seramik frit üzerinde çalışıyoruz ve biz senin kalitesini artırmak için bu alanda zengin deneyim sahibi. Ürünlerimizde ilgileniyorsanız, bize senin iste (yaklaşık sıcaklık, döngü süresi ateş ve sır etkisi) hiç tereddüt etmeden. Ücretsiz örnek testiniz için sunacak. Ayrıca mühendisler yurtdışında hizmet müşteriler içindir.

İçtenlikle Ajan dünya çapında bizimle işbirliği yapmaya davet ediyoruz!


Zibo Jinming sır Co, ltd

Add:Boshan seramik sanayi bölgesi, Zibo city, Shandong Eyaleti, Çin-255200


Contact:Mr.Eric.Ren

MP: + 86-15275979506

Tel: + 86-533-4686155

Faks: + 86-533-4686169

Viber/App nedir: + 86-15275979506

SKype:ericjinming

www.jinmingglaze.com

E-posta:eric@jinmingglaze.com

Servis hattı
+86-533-4686155
Yarı-opak Frit zemini için

Yarı-opak Frit zemini için

Yarı-opak frit JM617Place orijinal: zibo seramik sanayi bölgesi, ChinaAppearance: şeffaf particleApplication: tek atış ve Çift Kişilik ateş, serigrafi pr için uygun duvar ve zemin döşeme için

Ürün ayrıntıları

Zibo Jinming sır Co, Ltd için zemin Karo Üreticileri ve tedarikçileri Çin'de profesyonel fabrika ve tesisleri ile donatılmış, önde gelen yarı opak frit biridir ve ürünler ücretsiz örnek, bizim düşük fiyat çift hızlı ateş yarı opak frit, yer karosu için dijital yarı opak yazdırma frit satın almak hoş geldiniz sunuyor zemin için süper düz yarı opak frit kiremit, geniş sıcaklık yarı opak frit zemini için ateş , iç döşeme için yarı opak frit ve kiremit fiyat, fiyat listesi, soruşturma ve tırnak bizimle denetlemek için de hoş geldiniz.

Yarı-opak frit JM617

Yer orijinal: zibo seramik sanayi bölgesi, Çin

Görünüm: şeffaf parçacık

Uygulama: duvar ve zemin tek atış ve Çift Kişilik ateş, uygun Serigrafi Baskı ve mürekkep püskürtmeli baskı mükemmel renk efekti göstermek için kullanmak için döşeme için.

Seramik frit yumuşama sıcaklığı: 800° C

Sıcaklık: 1050 ateş seramik frit-1130° C

Genleşme katsayısı: 180(×10-7/°C)

Ayrıntılar Ambalaj: Net 50kgs/çanta veya ton çanta

Teslim süresi: deposite veya teminat mektubu içinde 7 gün sonra alırsınız.

Mükemmel parlaklık ve iyi beyazlık, iğne deliği daha az yüksek düzlük. Uygun tek hızlı ateş ve çift hızlı atış, ipek-ekran baskı ve iç cephe döşeme ve zemin tile,300×450(mm) için baskı mürekkep püskürtmeli ve 300×600(mm) kiremit good。

Bu yarı-opak frit var. % 5.5 zirkonyum silikat, opak frit seramik içinde kullanılan yerine böylece iyi bir beyaz görsel efekt var Ayrıca fiyat avantajı ile opak frit göre yok.

Yarı opak frit hakkında müşteri yorumlarından toplama sonra biz her zaman doğrudan fabrikalara gidin ve onların teknisyenleri çözümlerle birlikte arayın. JinMing yarı opak frit kalitesi hakkında istikrarlı bir standart vardır ve müşteri bizim çok sevindim.

JinMing teknisyen zamanında örnekleri ayarlamak ve müşteri beklemek yüksek kalite garanti. Biz tüm müşterilerimize sunuyoruz hızlı ve kaliteli hizmet avantajı biridir.

Biz bize ile birlikte bir güvenilir güvenilir yarı opak kurumsal ve gelecek kazanabilirsiniz.

Hot Tags: yarı-opak frit zemini için çift hızlı yarı opak frit, yer karosu için dijital yarı opak yazdırma frit, yer karosu için süper düz yarı opak frit, geniş sıcaklık yarı opak frit zemini, yarı opak frit iç zemini için için ateş ateş Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, düşük fiyat, fiyat, fiyat listesi, tırnak, soruşturma, satın almak, bitki, ücretsiz örnek
ilgili ürünler
Sorgulama