Ürün kategorisi
Bize ulaşın

Uzun yıllar boyunca seramik frit üzerinde çalışıyoruz ve biz senin kalitesini artırmak için bu alanda zengin deneyim sahibi. Ürünlerimizde ilgileniyorsanız, bize senin iste (yaklaşık sıcaklık, döngü süresi ateş ve sır etkisi) hiç tereddüt etmeden. Ücretsiz örnek testiniz için sunacak. Ayrıca mühendisler yurtdışında hizmet müşteriler içindir.

İçtenlikle Ajan dünya çapında bizimle işbirliği yapmaya davet ediyoruz!


Zibo Jinming sır Co, ltd

Add:Boshan seramik sanayi bölgesi, Zibo city, Shandong Eyaleti, Çin-255200


Contact:Mr.Eric.Ren

MP: + 86-15275979506

Tel: + 86-533-4686155

Faks: + 86-533-4686169

Viber/App nedir: + 86-15275979506

SKype:ericjinming

www.jinmingglaze.com

E-posta:eric@jinmingglaze.com

Servis hattı
+86-533-4686155
Zirkonyum opak Frit için duvar karosu

Zirkonyum opak Frit için duvar karosu

Opak frit JM668Place orijinal: zibo seramik sanayi bölgesi, ChinaAppearance: şeffaf granül veya küçük bir whiteApplication: tek atış ve Çift Kişilik ateş, serigrafi p için uygun için duvar karosu

Ürün ayrıntıları

Zibo Jinming sır Co, Ltd bir duvar Karo Üreticileri ve tedarikçileri Çin'de profesyonel fabrika ve tesisleri ile donatılmış, için önde gelen zirkonyum opak frit ve ürünler ücretsiz örnek, bizim düşük fiyat zirkonyum beyaz frit iç duvar karosu için satın almak hoş geldiniz sunuyor dijital opak yazdırma frit duvar karo, mürekkep püskürtmeli zirkonyum opak frit duvar karosu için , sff ve dff beyaz frit, duvar karosu için Inkjet opak frit ve fiyat, fiyat listesi, soruşturma ve tırnak bizimle denetlemek için de hoş geldiniz.

Opak frit JM668

Yer orijinal: zibo seramik sanayi bölgesi, Çin
Görünüm: şeffaf granül veya küçük bir beyaz
Uygulama: duvar karosu tek atış ve Çift Kişilik ateş, serigrafi baskı ve mürekkep püskürtmeli baskı mükemmel renk efekti göstermek için kullanmak için uygun.
Kurumsal marka: JINMING sır
Opak frit yumuşama sıcaklığı: 800° C
Sıcaklık: 1050 ateşe opak frit-1130° C
C.O.E: 175(×10-7/°C)
Paket tip: 50kgs/çanta


Süper beyaz opak frit, pürüzsüz Zirkon opak frit.
Geniş sıcaklık ve istikrarlı kalite uyum.
Bizim opak frit için mavimsi beyaz ve sarı beyaz olduğunu her ikisi elde edilebilir, bizim opak frit renk etkisi mürekkep prinit veya ipek prinit için çok iyidir.
Maliyet, bu formül aynı zamanda iyi bir performans var aynı zamanda azaltmak için de bizim opak frit bizim yarı opak ve şeffaf frit ile birlikte kullanabilirsiniz.
Avantajı:
1. müşteriden Endonezya, pakistan, vienam, Afrika, Çin yerel kullanıyorsanız bizim türevlerini, biz her hafta tüm müşteriyle iletişim ve bizim güncelleme türevlerini göre müşteri requirment devam et. Bu bizim opak frit Çin opak frit tedarikçi arasında konum başlangıç alabilir nedenidir.
2. LONGLI marka çinko oksit (% 99 içerik) ve GLODSUN zirkonyum silikat iyi hammadde mükemmel opak frit istikrarlı ve geniş aralığı sıcaklık emin olabilirsiniz bu yüzden seramik frit, üretmek için kullanırız.

3. eriyor ve tüm yıl boyunca opak frit üretmek, biz onun yüksek nitelik ve yüksek kararlılık garanti yalnızca opak frit JM668, üretmek için özel bir fırın var.


Ayrıca, özelleştirilmiş ürünler kabul, sen-ebilmek göndermek senin örnek bana ve biz bizim fırın ile analiz, sonra mühendisimiz benzer örnek test etmek için ayarlar. Ayrıca size, fırın için uygun olup olmadığını onaylamak için benzer frit tavsiye ederim.

Hot Tags: Zirkonyum opak frit duvar karosu, zirkonyum beyaz frit iç duvar karosu, dijital opak yazdırma frit duvar karosu, mürekkep püskürtmeli zirkonyum opak frit duvar karosu, sff ve dff beyaz frit, Inkjet opak frit duvar karosu için için için için için Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, düşük fiyat, fiyat, fiyat listesi, tırnak, soruşturma, satın almak, bitki, ücretsiz örnek
ilgili ürünler
Sorgulama